Ін'єкції Ксеоміну

Ін'єкції Ксеоміну у Вишневому

"Ксеомін" відомий в світі косметології як Ботолотоксін. Застосування пов'язано з можливістю зменшення активності м'язів обличчя, які відповідають за роботу міміки. Теоретично можливо поділ зморшок на дві категорії:

  • динамічні
  • статичні

Динамічні зморшки формуються як результат мімічних проявів. Найчастіше вони знаходяться в області носа, чола, між бровами і навколо очей, тобто у верхній частині особи.

Статичні зморшки розташовані з протилежного боку, на нижній третині особи. Вони з'являються з віком у міру втрати еластичності шкіри.

Записатися на консультацію

ОСОБЛИВОСТІ ІН'ЄКЦІЙ Ксеоміну у Вишневому

Основний плюс методики - це досягнення довгострокового ефекту за найкоротші терміни. Всього одна ін'єкція і результат зберегтися на 3-9 місяців. Термін залежить від місця введення речовини і від типу застосовуваного препарату. Повноцінний результат формується в проміжку від трьох днів до двох тижнів. Важливо відзначити, що болутоксін типу А чи не порушує чутливість і мікроциркуляцію в області введення.

Наші фахівці працюють на результат. У разі ін'єкції діє правило, «краще менше, ніж більше». Ефект процедури залежить від старанності виконання. Прояв обережності і введення точного необхідної кількості препарату гарантує ідеальний ефект. Ботокс і Диспорт, введений таким чином, дозволяє запобігти формування «маскоподібний особи» і забезпечує максимальне збереження міміки.

Як прохожить процедура

Процес введення препарату для розгладження зморшок в Вишневому проводитися послідовно. Всього виділяють три етапи:

  • Підготовчий;
  • Основний;
  • Завершальний.

На підготовчому етапі здійснюється скрупульозний аналіз стану шкіри. Також на цьому етапі здійснюють обробку особи антисептиком і визначають точки для введення ін'єкцій. З метою запобігання хворобливих відчуттів можуть застосовуватися крему з місцевуанестезуючу ефектом.

Основний етап передбачає розведення препарату і введення речовини підшкірно. Для проведення сеансу застосовується виключно тонка голка. Вона забезпечує точне вплив. Завершальний етап передбачає повторну дезінфекцію шкіри обличчя.

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ У Вишневому

Процес не відрізняється особливою складністю, тому складних правил по підготовці до неї не потрібно. Бажано за 2-3 дня до процедури утриматися від вживання алкоголю, а також виключити прийом антикоагулянтів (аспірин, гепарин та ін.).

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРІ У Вишневому

Існує ряд правил, яких необхідно дотримуватися в постпроцедурному періоді. Всі вони є нескладними.

10 днів після процедури не можна:

  • відвідувати сауни, лазні;
  • вживати алкоголь;
  • 3-4 години після процедури не можна приймати горизонтальне положення.

Результати

Тривалість ефекту від ін'єкцій зберігається надовго. Ксеомін дозволяє зберегти ефект від трьох і до шести місяців. Довговічність результату залежить від місця введення і індивідуальних чинників. Оптимальна частота введення становить два рази за 12 місяців. Так можна буде добитися максимального результату з тривалим ефектом.

Ін'єкції ксеоміну у Вишневому

Записатись на консультацію


Будьте
здорові
Українська Персональна Клініка

Контактна інформація

08133, Вишневе
вул. Чорновола 46-Д, оф. 1001

+38 096 423 53 63
+38 093 423 53 63
+38 066 423 53 63

upc@personalclinic.com.ua


Замовити дзвінок


Заказать звонок