Масаж

МАСАЖ у Вишневому

Кожен напрямок масажу пов'язано зі своєю філософією і має безліч традицій. У цій ситуації все залежить від майстерності масажиста, від його умілих рук і грамотних дій. Тільки довіряєте майстру, можна досягти гармонії при проведенні процедури, Грунтуючись на головному постулаті - не нашкодь.

Записатись на масаж

Цілюща дія масажу

Найбільш затребуваний у жінок - антицелюлітний масаж в Вишневому, що пов'язано не тільки з високими показниками його ефективності, але і різноспрямованим дією. Впливаючи на проблемні целюлітні зони, а це сідниці, стегна, живіт, масажист привертає краще кровопостачання в усі внутрішні органи, розташовані в цих зонах. В результаті, пацієнтки отримують подвійний ефект - зменшення проблемних зон, поліпшення самопочуття і роботи окремих систем організму. Також популярний у жінок і масаж обличчя, що виконується з високою професійною майстерністю фахівцями салону.

Замовивши лікувальний масаж в Вишневому, ви отримуєте спрямовану опрацювання хворого органу, що допоможе отримати швидке його відновлення без застосування дорогих лікарських препаратів. Деякі види захворювань обов'язково включають цей вид процедур в комплексне лікування, а вартість такого масажу окупається вже після проведення декількох сеансів зниженням витрат на медикаменти.

Масаж в Вишневому

ОЗДОРОВЧІ І загальнозміцнюючі ПРОЦЕДУРИ

Розслабляючий масаж, рекомендований для зняття підвищеного тонусу м'язів і нервової системи. Такий тип масажу рекомендований професійним спортсменам, активним любителям спорту і всім небайдужим до свого здоров'я.

А ось дитячий масаж усуне втому, активізує кровопостачання, поліпшить сон дитини. Вже після 3-5 процедур, дорослі і маленькі пацієнти відчують приплив сил і зміну настрою. Процедура виконується фахівцем, тому діти переносять її з хорошим настроєм і враженнями.

Набирає популярності і масаж стоп, процедура, рекомендована для щоденного проведення. У Китаї, для неї існують окремі масажні кабінети, що пов'язані з високим ефектом такої процедури. Всім представникам сидячих і стоячих професій - це хороший спосіб уберегтися від варикозного розширення вен та інших проблем з судинами. Подвійне ефект цього недорого масажу - вплив на активні точки, розташовані на стопах ніг.

Масаж комірцевої зони в Вишневому рекомендований хворим остеохондрозом, розташованим в шийному відділі, а також працівникам офісної сфери, які ведуть сидячий спосіб життя перед монітором комп'ютера. Такий масаж не дозволяє втоми окремих м'язів вибивати з робітничого середовища навіть представників цих мирних професій.

Довірившись нашим фахівцям, ви отримуєте:

  • Якісну процедуру від професіоналів з великим досвідом робіт.
  • Помірні ціни на всі види масажу.
  • Приємну атмосферу спокою і релаксу.
  • Можливість пройти всі види процедур під одним дахом.
  • Індивідуальний підхід до вирішення проблем пацієнтів.
Масаж у Вишневому

Вартість масажу

НАЙМЕНУВАННЯ ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ
Оздоровчий масаж:
лімфодренажний масаж, на все тіло
1 год.
1 год. 30хв.
2 годн. (з опрацюванням усіх м'язів)

400,00
500,00
600,00
Релакс - загальний класичний без глибокого опрацювання всіх м'язів (1 година) 400,00
Офісний - це може бути лімфодренаж всього тіла з глибокою обробкою спини (30-60 хвилин) 300,00 - 400,00
Медовий, 20 хв. (1,2 зони) 200,00
Баночний, 40 хв. 300,00
Антицелюлітний на все тіло
1 год.
1 год. 30 хв.
2 год

400,00
500,00
600,00
Шийноворотникової зони:
20 хв.
30 хв.

200,00
300,00

Записатись на масаж


Будьте
здорові
Українська Персональна Клініка

Контактна інформація

08133, Вишневе
вул. Чорновола 46-Д, оф. 1001

+38 096 423 53 63
+38 093 423 53 63
+38 066 423 53 63

upc@personalclinic.com.ua


Замовити дзвінок


Заказать звонок