Аудіометрія

Аудіометрія у Вишневому

Порушення слуху в дорослому віці можуть бути як вродженими, так і набутими. Стрімкий ритм сучасного життя, нераціональний розподіл робочих навантажень і відпочинку, надмірне захоплення комп'ютерною технікою, часте відвідування гучних заходів і несприятливі виробничі умови часто викликають розлади в роботі слухових органів. Однак перш ніж встановити остаточний діагноз і призначити лікування, фахівці нашої клініки призначають діагностику органів слуху за допомогою методу аудіометрії.

Записатись на консультацію

Технічні тонкощі проведення аудіометрії

Аудіометрія слуху - це діагностична процедура, основним завданням якої є перевірка рівня гостроти слуху. Специфіка дослідження полягає у визначенні індивідуальної чутливості тестованої людини до звукових хвиль з різними показниками частотності. Проведення аудіометричних досліджень в медичному центрі Українська Персональна Клініка входить в компетенцію лікаря-сурдолога.

Кабінет аудиометрии клініки пропонує проведення різних видів досліджень слуху, кожен з яких має свої показання. Найбільш популярними видами діагностики є:

  • Мовна діагностика. Зазвичай проводиться для оцінки ефективності вибору слухових апаратів і передбачає використання єдиного набору слів при тестуванні;
  • Тональні дослідження. Дозволяють визначити мінімальний рівень чутності і граничний поріг слухового дискомфорту;
  • Комп'ютерна діагностика. Відрізняється максимальною об'єктивністю і не вимагає безпосередньої участі тестованої людини.

Аудіометричні дослідження проводяться після фіксації спеціальних електродів, підключених до комп'ютера, на голові тестованого. Після підготовки до діагностики звукові сигнали різної частотності подаються до слухових органів. У процесі дослідження комп'ютер реєструє реакцію мозку на кожен подразник за допомогою електродів. Результатом діагностики є аудіограма - графік, який відображає допустимий поріг чутності. Подібний висновок складається окремо для кожного вуха.

Хороший лікар
терапевт у Вишневому

Комп'ютерна аудіометрія є цілком безпечною і безболісною процедурою, для проведення якої не існує кардинальних протипоказань. Відвідування даної процедури доцільно при виникненні запальних процесів і функціональних порушень в роботі слухових органів, серед яких:

  • Гостра або хронічна форма приглухуватості;
  • Отосклероз;
  • Отит.
Консультація самейного лікаря у Вишневому

Записатись на консультацію

Будьте
здорові

Контактна інформація

08133, Вишневе, вул. Чорновола 46-Д

+38 096 423 53 63
+38 093 423 53 63
+38 066 423 53 63